Miło nam ogłosić, że nasza biblioteka po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Mała książka - wielki człowiek".
To doskonała okazja, by zachęcić przedszkolaki do rozpoczęcia (lub kontynuacji) przygody z biblioteką.
Po założeniu własnej karty bibliotecznej lub wizycie w bibliotece i wypożyczeniu książeczki dzieci otrzymają od nas czytelniczą wyprawkę :
Książeczkę na start (do wyboru)
Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek
Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie książeczek mały czytelnik dostanie naklejkę. Gdy karta się zapełni – czeka na niego Dyplom Małego Czytelnika!
Zapraszamy do naszej biblioteki – wspólnie budujmy nawyk czytania i rozwijajmy wyobraźnię najmłodszych.
Kampania „Mała książka – wielki człowiek” jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a jej realizację wspiera dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.