Luty

Randka

Louise Jensen

Zaskakujący thiller psychologiczny, od którego nie można się oderwać. Uzależnia!

Coś złego przydażyło się Alison?

Jedna noc może zmienić wszystko...

Przekonana przez przyjaciół, że powinna się pogodzić z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z nowym mężczyzną. Sobotni wieczór zaczyna się niewinnie, jednak gdy Alison budzi się w niedzielę rano, odkrywa, że cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Jest sama w swoim mieszkaniu i nie pamięta, co się przytrafiło. Z rany na jej głowie sączy się krew, a gdy spogląda w lustro, nie rozpoznaje swojej twarzy. Co więcej, Ali nie rozpoznaje też nikogo z przyjaciół i rodziny. I nie potrafi zidentyfikować osoby, która najwyraźniej zamierza zniszczyc jej życie ...

Randka, kolejna powieść bestsellerowej autorki takich przebojów, jak: Siostra, Prezent i Surogatka, to trzymający w napięciu thiller, który nie pozwoli ci zasnąć aż do świtu.

Źródło opisu: www.lubimyczytac.pl/ksiazka/4861688/randka

Źródło okladki: www.lubimyczytac.pl/ksiazka/4861688/randka


Czekolada z chili

Joanna Jagiełło

Linka niedawno dowiedziała się, że ma siostrę, którą mama oddała kiedyś do domu dziecka. Ma także ojczyma, z którym nie do końca potrafi się porozumieć. No i braciszka, który ciężko przeżywa rozstanie rodziców. W dodatku Linka idzie do liceum i po wakacjach musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nowej klasie. Nie jest łatwo, szczególnie, że jej chłopak wyjechał do Londynu. Czy uda jej się znaleźć pracę i zarobić na czesne w szkole marzeń? Czy związek z Adrianem przetrwa? Związek, który nie zawsze smakuje jak czekolada mleczna. Częściej ma smak czekolady z chilli.

Dalsze losy Linki z Kawy z kardamonem.

Źródło opisu: www.wyd-literatura.com.pl

Źródło okładki: www.wyd-literatura.com.pl