Kwiecień

Bardzo fajna rodzina

Anita Głowińska

Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!

Źródło opisu: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4870106/kicia-kocia-i-nunus-bardzo-fajna-rodzina

Źródło okładki: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4870106/kicia-kocia-i-nunus-bardzo-fajna-rodzina


Byłbym zapomniał...

Cezary Pazura

O sobie z pazurem!

Znacie Cezarego Pazurę. Wiecie, jak barwnie i żywo potrafi mówić. Usiądźcie więc wygodnie w fotelu, otwórzcie książkę i dowiedzcie się, co chce Wam powiedzieć o sobie sam aktor. Jego opowieść jest bardzo szczera, momentami niezwykle zabawna, czasem bardzo smutna. Jak to w życiu...

Jaki jest naprawdę Cezary, a raczej "Czaruś", jak sam o sobie lubi pisać? Skąd pochodzi? Jakim był dzieckiem? O czym marzył? Jakie przygody spotkały go na aktorskiej drodze, a co przytrafiło mu się w życiu prywatnym? Jaki ma dziś stosunek do własnej kariery? Kogo poznał podczas lat pracy w branży filmowej? Z kim się zaprzyjaźnił? Co osiągnął? O czym dzisiaj marzy?

Źródło opisu: https://editio.pl/ksiazki/bylbym-zapomnial-cezary-pazura,bkiler.htm#format/d

Źródło okładki: https://editio.pl/ksiazki/bylbym-zapomnial-cezary-pazura,bkiler.htm#format/d